Ostukorv

Vajad abi? Kirjuta Chat-i

Tasuta transport alates 50 € Loe tingimusi »

Lingid

Vajad abi?

Kirjuta Chat-i

Sotsiaalmeedia

Meist

JUNGLEAF - revolutsioon sistustoodete maailmas

Millest kõik sai alguse

JUNGLEAF’ist

Jungleaf veebipood toob inimesteni värviküllaseid ning omanäolisi sisustustooteid, et Sina saaksid luua oma koju meeldiva ning hubase interjööri.

Jungleaf® sai alguse soovist kujundada omaenda kodu hubaselt, värviküllaselt ning boheemlaslikult. Meie poest leiad sa inspiratsiooni ja ideid oma kodu sisustamiseks ja kujundamiseks. Ideede kogumiseks jälgi meie inspiratsiooni kontot Instagramis @best_bohemian_decor.

Kruusid rohelised
Kandikud
Mida soovime pakkuda

JUNGLEAF'i eesmärk

Me soovime, et Jungleaf pakub sulle loovust ja inspiratsiooni kujundamaks sulle meeldivat kodu, mis pakub mõnusat meeleolu ning võimalust suhestuda looduse ja naturaalsusega meie ümber. Me loodame, et meie tooted aitavad tuua sinu koju seda väikest sära mida vajad, et muuta oma kodu veel värvilisemaks ja elavamaks… ning mis peamine – et need tooted muudavad su kodu veel rohkem SINU nägu! Aitäh, et siia jõudsid ning ootame Sind alati tagasi.

Meie vastutustunne

JUNGLEAF'i põhimõtted

Me teeme koostööd erinevate väiketootjate ja tarnijatega üle maailma, et pakkuda oma klientidele omapäraseid sisustustooteid. Meie siht toodete valimisel lähtub vastutustundlikust ja jätkusuutlikust tootmisest ja tarbimisest.

Kaupade pakendamisel kasutame võimalusel ümbertöödeldud, taaskasutatud või komposteeritavaid pakendeid. Seetõttu palume Teilt mõistvat suhtumist, kui kaup jõudis Teieni juba eelnevalt kasutatud pakendis 🙂

Jungleaf peal

Brändid

Jungleaf’i meeskond annab endast kõik, et tuua Teieni parima kvaliteediga tooted suurepärastelt brändidelt. 

Jungleaf logo
Madam Stoltz logo
Bungalow Denmark logo
“Väga stiilsed sisustuselemendid ja looduslikest materjalidest padjakatted. Tooted on nii omapärased ja kihvtid, et tekitavad isu kodus remonti tegema hakata!”
Liisi Laaneoks
Liisi Laaneoks
Paide, Eesti
“Mulle väga-väga meeldib Jungleaf-i tootevalik. Kõige lemmikumad on pleedid, käterätikud ja kaktussiidist padjakatted. Tooted on mõnusalt koduse stiiliga ja väga kvaliteetsed. Siit leiab alati nii ilusaid kingitusi endale ja lähedastele.”
Karolin Kõrre
Karolin Kõrre
Rapla, Eesti

Populaarsed tooted

Tasuta transport

Alates 50 € ostult Loe tingimusi »

14-päevane

Tagastusõigus

Laotoodetele

Transport 1-4 tööpäeva

Turvalised maksed

LHV / Swedbank / SEB / Luminor / Citadele / PayPal

© Jungleaf