Postrid

Postrid Jungleaf’ist

Seinakunst võib olla erineva disaini ja tegumoega. Kasuta filtreid, et leida postrid, mis peegeldavad sinu iseloomu ja sobituvad sinu ruumi stiiliga. Kui oled enda lemmikud postrid välja valinud, saad juurde valida sobiva suuruse ja raami.

Kuva filtrid

Näitan 1–12 tulemust 54-st

Näitan 1–12 tulemust 54-st

Postrid, mis on sinu nägu

Mis sind inspireerib? Postrid ja seinadekoratsioonid, mis loovad sinu kodust või kontorist terviku? Või on need maalilised maastikud ja kaunis arhitektuur, mis panevad sind unistama meeleolukast reisist? Või soovid sa hoopis oma tube kaunistada motiveerivate tsitaatidega?

Kui sa armastad taimi, kuid ei ole eriline rohenäpp, siis saad sa tuua oma koju loodust ja rohelist meie lillede ja taimede postritega. Nii säilib rohelus sinu eluruumides igavesti värske ja kaunis. Ning parim osa selle juures on see, et nad hoolitsevad enda eest ise.

Sirvi meie enim müüdud postreid või sorteeri seinapilte enda lemmikute teemade järgi.  Vali postrid, mis sobituvad sinu stiiliga kõige paremini ning loo enda isiklik art wall, mis toob sinu seintele elu.

Sinu iseloom, sinu stiil

Raamitud või raamimata, üks poster või galeriisein, üks tugev detail või mitme postri tervik – meie postrid lihtsalt on tähelepanu keskpunktiks. Jungleaf’i meeskond otsib järjepidevalt uusi ja põnevaid kunstnikke ja disaine, et saaksime pakkuda postreid, mis rahuldaksid täielikult sinu vajadusi.

Meie postreid saab tellida kuues erinevas mõõdus, sinu enda lemmiku disainiga. Postrid on prinditud 12-värvilise ülikõrge kvaliteediga printeriga, mis tagab erakordse värvide erksuse ja sügavmustad toonid. Kõik postrid prindime 180 g/m2 matt paberile.

Enam ei pea sa muretsema, kes ja millal sinu postri raamib

Otsid ideid, kuidas oma seinu postritega kaunistada? Jäta postrite raamimine meie ülesandeks. Jungleaf’ist saad tellida postrid nii raamimata kujul, kui ka juba raamitud kujul. Enam ei pea muretsema selle pärast, kust saaks õiges suurused raami, et enda lemmikud postrid seinale riputada.

Sobitades kokku erinevaid postreid, on sul võimalus valida ka ühele galeriiseinale erinevate raamide ja suurustega postrid. Kes ütles, et kõik peab olema ühesugune – kujutlusvõimel ei ole piire! Lisa oma koju Jungleaf’i loovust ja lase seintel enda eest rääkida.

Paspartuu

Mis on paspartuu ja miks seda vaja on? Kõige lihtsam on paspartuu kohta öelda paberist valge raam, mis ümbritseb pilti ja asetseb pildiraami sees. Üldjuhul on paspartuu valmistatud papist. Paspartuud kasutatakse peamiselt kahel eesmärgil. Esimene eesmärk on dekoratiivne, sest paspartuu aitab esile tuua postrit, maali või pilti, mida paspartuuga ümbritsetakse. Teine praktilisem eesmärk on jätta pildi, postri või maali ja pildiraami klaasi vahele õhuvahe, et kunstiteos saaks hingata. Antud õhuvahe aitab seinakunstil paremini säilida ning ei lase niiskusel postrile, maalile või fotole kahjustusi teha.

Jungleaf’i e-poest saad ise valida, kas lisad postrile ka paspartuu või mitte. Meie e-poe postritele lisatud paspartuud on valget värvi.

JAGA OMA STIILI

Me armastame olla inspireeritud oma klientide stiilist ja loovusest. Liitu meie Instagramiga @jungleaf_official ning jaga meie ja maailmaga oma lemmikuid postreid ning inspireerivat kodu.